ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: All
ne: सबै

en: Permissions
ne: अनुमति
