ModuleInfo (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Back
nl: Terug

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: All
nl: Alle

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Form
nl: Formulier
