ModuleInfo (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Development
nn: Utvikling

en: Back
nn: Attende

en: Modules
nn: Modular

en: All
nn: Alle

en: Permissions
nn: Rettar
