ModuleInfo (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Back
pl: Wstecz

en: Modules
pl: Moduły

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: All
pl: Wszystko

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Template
pl: Szablon

en: Schema
pl: Schemat

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Form
pl: Formularz
