ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Back
ro: Înapoi

en: Modules
ro: Module

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Updates
ro: Actualizări

en: All
ro: Toate

en: 1 year
ro: 1 an

en: Template
ro: Șablon

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Form
ro: Formular
