ModuleInfo (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර
