ModuleInfo (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Back
sk: Späť

en: Modules
sk: Moduly

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: All
sk: Všetky

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Template
sk: Šablóna

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Form
sk: Formulár
