ModuleInfo (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Modules
sl: Moduli

en: All
sl: Vsi

en: Permissions
sl: Dovoljenja
