ModuleInfo (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Modules
sq: Modulët

en: All
sq: Të gjitha

en: Permissions
sq: Të drejta
