ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: Form
ta: படிவம்
