ModuleInfo (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Back
te: వెనక్కి

en: All
te: అన్నీ

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Permissions
te: అనుమతులు
