ModuleInfo (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Back
tr: Geri

en: Modules
tr: Modüller

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: All
tr: Tümü

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Template
tr: Şablon

en: Permissions
tr: İzinler

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay
