ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: All
ug: ھەممە

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: 1 month
ug: 1 ئاي
