ModuleInfo (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Back
ca: Enrere

en: Modules
ca: Mòduls

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Template
ca: Plantilla

en: Permissions
ca: Permisos

en: Form
ca: Formulari
