ModuleInfo (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Back
eu: Itzuli

en: Modules
eu: Moduluak

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Form
eu: Formularioa
