ModuleInfo (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Back
hr: Natrag

en: Modules
hr: Moduli

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Template
hr: Predložak

en: Permissions
hr: Dopuštenja
