ModuleInfo (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Modules
lv: Moduļi

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Group:
lv: Grupa:

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Form
lv: Forma
