ModuleInfo (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Back
oc: Precedent

en: Modules
oc: Moduls

en: Template
oc: Modèl

en: Group:
oc: Grop :

en: Schema
oc: Esquèma

en: Form
oc: Formulari
