ModuleInfo (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Back
vi: Trở lại

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Updates
vi: Cập nhật

en: Template
vi: Mẫu

en: Permissions
vi: Quyền

en: Form
vi: Biểu mẫu
