ModuleInfo (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Back
af: Terug

en: Watchdog
af: Waghond

en: Permissions
af: Regte
