ModuleInfo (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Back
ar: رجوع

en: Views
ar: الرؤى

en: Modules
ar: الوحدات

en: Updates
ar: التحديثات

en: Template
ar: القالب

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Form
ar: النموذج
