ModuleInfo (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Back
bg: Назад

en: Views
bg: Изгледи

en: Modules
bg: Модули

en: Updates
bg: Промени

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Template
bg: Шаблон

en: Permissions
bg: Права
