ModuleInfo (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Back
el: Πίσω

en: Modules
el: Μονάδες

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Permissions
el: Άδειες

en: Form
el: Φόρμα
