ModuleInfo (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Type
eo: Tipo

en: Views
eo: Vidoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Permissions
eo: Permesoj
