ModuleInfo (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Development
fr: Développement

en: Back
fr: Précédent

en: Views
fr: Vues

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Updates
fr: Mises à jour

en: Template
fr: Gabarit

en: Schema
fr: Schéma

en: Permissions
fr: Droits

en: Form
fr: Formulaire
