ModuleInfo (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Forms
is: Form

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Back
is: Til baka

en: Views
is: Gagnasýn

en: Modules
is: Einingar

en: Updates
is: Uppfærslur

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: Template
is: Sniðmát

en: Permissions
is: Réttindi
