ModuleInfo (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Views
jv: View

en: Modules
jv: Modul

en: Permissions
jv: Kawenangan
