ModuleInfo (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
