ModuleInfo (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
