ModuleInfo (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Modules
mn: Модиулууд
