ModuleInfo (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Back
fa: بازگشت

en: Views
fa: نماها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Form
fa: ورقه
