ModuleInfo (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Back
sv: Tillbaka

en: Views
sv: Vyer

en: Modules
sv: Moduler

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Watchdog
sv: Övervakning

en: Template
sv: Mall

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Form
sv: Formulär
