ModuleInfo (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Back
uk: Назад

en: Views
uk: Види

en: Modules
uk: Модулі

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Updates
uk: Оновлення

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Template
uk: Шаблон

en: Schema
uk: Схема

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Form
uk: Форма
