ModuleInfo (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Back
be: Назад

en: Modules
be: Модулі

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Template
be: Шаблон

en: Schema
be: Схема

en: Permissions
be: Правы

en: Form
be: Форма
