ModuleInfo (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: Back
de: Zurück

en: Views
de: Ansichten

en: Modules
de: Module

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Updates
de: Aktualisierungen

en: Watchdog
de: Systemprotokoll

en: Group:
de: Gruppe:

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Form
de: Formular
