ModuleInfo (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Back
fi: Takaisin

en: Views
fi: Näkymät

en: Modules
fi: Moduulit

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Watchdog
fi: Vahtikoira

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Form
fi: Kaavake
