ModuleInfo (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
