ModuleInfo (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Back
ja: 戻る

en: Views
ja: ビュー

en: Modules
ja: モジュール

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Template
ja: テンプレート

en: Schema
ja: スキーマ

en: Permissions
ja: 権限

en: Form
ja: フォーム
