ModuleInfo (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Back
my: နောက်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Modules
my: Module များ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
