ModuleInfo (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Back
pt: Para trás

en: Views
pt: Visualizações

en: Modules
pt: Módulos

en: Permissions
pt: Permissões

en: Form
pt: Formulário
