ModuleInfo (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Type
th: ประเภท

en: Back
th: กลับ

en: Views
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Permissions
th: สิทธิ์
