ModuleInfo (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Back
az: Geri

en: Views
az: Görünüşlər

en: Modules
az: Modullar

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Permissions
az: İcazələr

en: Form
az: Forma
