ModuleInfo (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Back
es: Atrás

en: Modules
es: Módulos

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Updates
es: Actualizaciones

en: All
es: Todo(s)

en: 1 year
es: 1 año

en: Template
es: Plantilla

en: Schema
es: Esquema

en: Permissions
es: Permisos

en: Form
es: Formulario
