ModuleInfo (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Back
gl: Voltar

en: Views
gl: Vistas

en: Modules
gl: Módulos

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Template
gl: Modelo

en: Permissions
gl: Permisos

en: Form
gl: Formulario
