ModuleInfo (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Back
he: אחורה

en: Modules
he: רכיבים

en: All
he: הכל

en: Permissions
he: הרשאות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Form
he: טופס
