ModuleInfo (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Back
id: Kembali

en: Views
id: View

en: Modules
id: Modul

en: Permissions
id: Izin

en: Form
id: Formulir
