ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Modules
ka: მოდულები

en: All
ka: ყველა

en: Permissions
ka: უფლებები
