ModuleInfo (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Back
ru: Назад

en: Views
ru: Представление

en: Modules
ru: Модули

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Updates
ru: Обновления

en: Watchdog
ru: Журнал

en: Template
ru: Шаблон

en: Group:
ru: Группа:

en: Schema
ru: Схема

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Form
ru: Форма
