ModuleInfo (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Back
ur: واپس

en: Views
ur: ویوز

en: Modules
ur: موڈیولز
