Modules Checklist (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: To
az: Kimə

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Status report
az: Vəziyyət hesabatı

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
